banner

Inzerát byl 16.5.2018 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Feiyu Tech stabilizátor MG V2 s 3osou stabilizací pro fotoaparáty, rozbaleno

9:00 15.3.2017 | Praha | prohlédnuto 111x

zboží pouze vyzkoušeno

Příslušenství, které přináší nový rozměr natáčení vaším fotoaparátem.Stabilizátor Feiyu Tech MG V2 je nástupcem úspěšného MG, je vybaven tří osou stabilizací obrazu, která zajistí dokonale plynulá videa pořízená i zrcadlovým fotoaparátem. MG V2 je schopen se otáčet o 360° ve všech třech osách. Rám stabilizátor je vyroben z pevné hliníkové slitiny a doplněn plastovými díly, které přispívají k nižší hmotnosti stabilizátoru. Přednostní stabilizátoru je vysoká nosnost a jednoduchý způsob vyvažování fotoaparát. Oproti předchozí verzi je maximální nosnost sestavy fotoaparátu s objektivem 1630 g.

Stabilizátor MG V2 se velmi snadno používá, a tak práce s ním bude radostí. Je vybaven jedním tlačítkem, které umožňuje přepínání zapínání a přepínání mezi jednotlivými režimy naklápění. Dále disponuje joystickem, kterým je možné ovládat naklápění a plynulost pohybů. Nad Joystickem je umístěn LED indikátor, který informuje o stavu, aktivovaném módu a nabití baterií.

Ke stabilizátoru je možné ze spodní strany našroubovat stativ, a tak natáčet videa ještě jednodušeji. Další možností je využití široké palety dodaného příslušenství. Konstrukce pro úchop stabilizátoru může být velmi rychle modifikována podle potřeb od kompaktní jednoruční sestavy po dvouruční sestavu vhodnou pro delší natáčení. V neposlední řadě je možné výkon stabilizátoru přizpůsobit konkrétní sestavě fotoaparátu z objektivem a to v každé ose zvlášť.Vlastnosti:
- Upínací deska pro přichycení fotoaparátu
- Kompatibilita: Pro fotoaparáty do hmotnosti 1630 g (například SONY A7RII, ILCE-7R / ILCE-5100, SONY NEX-5N / NEX-7 a kamery      N series, Panasonic LUMIX GH4, Canon EOS M3, OLYMPUS E-M5)
- Plynulé přizpůsobení výkonu hmotnosti fotoaparátu
- Ovládání jedním tlačítek a joystickem
- Jednoduché ovládání
- Ukazatel stavu nabití baterie, stavu stabilizátoru a aktivovaného módu
- Dobíjecí baterie
- 4 možnosti úchopu
© Sunnysoft s.r.o.

cena: 11 500 Kč