banner

Inzerát byl 24.11.2018 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Lumo Lift osobní trenér správného držení těla a posílení zádových svalů rozbaleno LLK020-001W refurb

16:28 24.11.2017 | Praha | prohlédnuto 300x

Revoluční senzor, který zvládne uhlídat správné držení vašeho těla, a tak předejít nepříjemným bolestem zad.Senzor pomocí magnetické spony jednoduše připnete na oblečení v poloze pod vaší klíční kostí, kde bude sledovat kolik kroků ujdete a jak moc se hrbíte. Kromě zaznamenávání informací do své paměti vás také bude jemným vibrováním upozorňovat, když se začnete hrbit.

Soustava patentovaných biomechanických čidel umístěná v Lumo Lift umožňuje přesně poznat, kdy se vaše tělo vychýlí z polohy, kterou si nakalibruje jako referenční. Je možné si nastavit vibrační odezvu, která vás upozorňuje na špatné držení těla, a tak se naučit předcházet hrbení.Jak to funguje?

Připněte si senzor na horní díl oděvu pomocí magnetické spony, nebo spony na podprsenku.Zarovnejte senzor na oděvu, srovnejte svojí pozici a dvojitým kliknutím potvrďte.Senzor jemně vibruje vždy, když se začnete hrbit, a tak vás nutí k lepšímu držení těla.Svoje úspěchy můžete sledovat v oficiální aplikaci. Kromě držení těla zobrazuje ušlé kroky a spálené kalorie.

Vlastnosti:
- Senzor držení zad a krokoměr
- Propracovaná aplikace ke správě
- Hmotnost: Senzor: 11,5 g, spona: 1 g
- Baterie: výdrž až 5 dní
- Paměť: 32 MB, až měsíc ukládání nasbíraných dat
- Rozměry: 44,45 x 25,4, 12,7 mmKompatibilita:
- iOS: iPhone 4S a novější, iPod touch 5th a novější, iPad 3 a novější, iPad mini a novější
- Android: Samsung Galaxy S3, S4, S5, S6, Samsung Note 3, 4, 5, Samsung Galaxy Tab 4 7”, 8”, Nexus 5, 5X, 6, 6P, Moto X (2. generace), LG G3, G4, HTC One M8
- Windows 7 a novějšíAplikace:
- Pro iOS
- Pro Andoid
- Pro Windows © Sunnysoft s.r.o.

cena: 1 290 Kč