banner

Inzerát byl 7.8.2015 odstraněn, nelze na něj tedy již reagovat.

Prodám Cookoo watch - Bluetooth 4.0 hodinky pro iOS černé - rozbaleno, záruka 24 měsíců CKW-KK002-01

10:44 6.8.2015 | Praha | prohlédnuto 241x

Pouze rozbaleno, slouží k předváděcím účelům na prodejně, záruka 24 měsícůZůstaňte připojeni kdykoli a kdekoli s hodinkami COOKOO, skvělým rozšířením pro správu vašeho Apple zařízení.Již velmi brzy také kompatibilita s Android zařízeními s Bluetooth 4.0.


edit 28.2.2013: V manuálu i na webu výrobce či na stránkách cookoo.cz je uvedeno že upozornění na zprávy a email hodinky ještě neumí. Hodinky jako takové jsou na to připraveny mají už ikony na displeji. Prozatím informují pouze o zprávách z Facebooku.
Dle výrobce by toto mělo být v nové verzi aplikace, která bude na přelomu března/dubna.

Vyrobce uvádí, že baterie která ovládá analogový strojek ručiček by měla vydržet 3 roky. Baterie která má na starosti systém upozornění by měla vydržet rok, nicméně tato doba se může snížit podle počtu a frekvencí upozornění, které budou na hodinkách. Tato baterie jde velmi jednoduše vyměnit a cena se pohybuje kolem 20 Kč.


Zmeškali jste někdy hovor, protože jste neslyšeli telefon? Kontrolujete každou minutu, jestli nemáte novou SMS, mail nebo zprávu na Facebooku? COOKOO hodinky vám dají vědět přesně ve chvíli, kdy se něco stane.

Spolu s COOKOO conected app , byly tyto hodinky navrženy tak, aby vám zjednodušovali život každý den. Z tohoto důvodu jsou COOKOO hodinky designovým prvkem, který jde ruku v ruce s přehlednými ikonkami zobrazujícími informace, které potřebujete kdykoli a kdekoli. Chytré a uživatelsky přívětivé prostředí vám pomůže zůstat v obraze skrz sociální sítě a jiné aplikace.

Oficiální aplikace slouží k nastavení upozorňování na COOKOO hodinkách. Vybrat si můžete z výchozího nastavení nebo vámi jinak modifikovaného. Vyberte si na co chcete upozorňovat a jak, jestli vibrací, pípnutím, nebo blikáním ikonek.

Hodinky poskytují notifikace na tyto akce:
- Příchozí hovory
- Zmeškané hovory
- SMS, zprávy a posty na Facebooku a Twitteru
- Upomínky v kalendáři
- Upozornění, že se telefon vzdaluje z dosahu
- Nízký stav baterie
- Budíky a jiné časovače

Součástí hodinek je také uživatelsky nastavitelné tlačítko. Nastavit lze třeba na zaznamenání polohy na mapě, vzdálenou spoušť fotoaparátu telefonu nebo tabletu a dálkové ovládání hudby, ...

Hlavní přednosti:
- Žádné nabíjení: Hodinky jsou napájené standardní výměnou CR2032 baterií, která vydrží velmi dlouho.
- Upozorňování na nízký stav baterie
- Hledání telefonu
- Nastavení upozorňovacího módu
- Zprávy na displeji hodinek
- Příslib mnoha aktualizací… © Sunnysoft s.r.o.

cena: 1 490 Kč